Galeria
Biedronki w ogrodzie!
24 kwietnia nasze przedszkolaki zamieniły się w małych ogrodników. W ramach zajęć praktycznych dzieci dzielnie przekopywały grządki, grabiły ziemię oraz siały i sadziły rośliny. Ta wspólna praca w ogródku była świetną lekcją przyrody i odpowiedzialności. Teraz czekamy na pierwsze plony!